חג הפורים מעורר אצלנו המבוגרים שמחה וצחוק, אבל מה עושים כאשר אצל  הילדים מתעוררים פחדים, מהמסכות, מהליצנים ומדמויות הענק המחופשות? שלוש מומחיות משלושה תחומים – הדרכת הורים, התפתחות מוטורית- חושית והומאופתיה, משתפות אותנו בהמלצותיהן. 

  • "חרדות ופחדים מהווים בעיה ש...

December 3, 2019

צילום:שרון הורביץ

לתפקודי פה ולסת ישנה השפעה רב מערכתית על התינוקות שלנו.

משלביו הראשוניים של התינוק ניתן להבין את תפקודי הפה והלסת ולראות את השפעתם על מגוון תחומים כגון: יניקה, אכילה, מציצת מוצץ, נשיאה במנשא, שינה, מלמול, שפה, תקשורת וכד'.

היתרון הגדול הוא שניתן לשפר את...

כאימהות טריות אנחנו עמוסות ברגשות, במטלות, במידע ובעיקר ברצון גדול להעניק לתינוק שלנו את הטוב ביותר. בחודשים הראשונים לחיי התינוק רובנו מבלות איתו באופן צמוד - אנחנו מזינות, מחבקות, מרגיעות, מרדימות, משחקות ומשוחחות איתו. במאמר הבא עינת לוי זמר, מומחית בספורט טיפולי, ב...

December 25, 2017

אם הילד מתעקש לא ללבוש ג'ינס או סוודר, יכול להיות שיש לו רגישות יתר למגע. מה הסימנים שצריכים להדליק לכם נורה אדומה בחורף ואיך תעזרו לו ותמנעו מאבקי כוח מתישים בבוקר?

(צילום: shutterstock)

החורף כבר כאן, הילדים הרגישים שלנו מרגישים את השינוי באוויר בריחות, ברדת החשכה ובהת...

December 17, 2017

ילדים מזילים רוק לא רק בתקופה של בקיעת שיניים. אם אתם שמים לב לתופעה אצל ילדיכם, חשוב לאבחן את מקור הבעיה ולטפל בה. מה הסיבות לריור יתר ואילו תרגילים אפשר לעשות בבית לשיפור המצב?

(צילום: shutterstock)

הילד שלך מרייר הרבה? החולצה שלו תמיד רטובה? כולם אומרים "שיניים" אבל ז...